Wspaniałe dziewczyny! Zapraszam was na kolejny webinar, który poprowadzę 30 czerwca o 19:00. Tym razem porozmawiamy o pewności siebie. W trakcie spotkania podzielę się z wami prostymi praktykami, które pomogą wam oswoić lęk, wzmocnić pewność siebie i wprowadzić do życie więcej spokoju i lekkości.
OD LĘKU DO PEWNOŚCI
Czyli o tym, jak poczuć się pewnie w swoim życiu.
Jeśli brakuje wam pewności siebie.
Jeśli macie wrażenie, że lęk skutecznie powstrzymuje was przed działaniem.
Jeśli z obawy przed porażką rezygnujecie ze swoich celów, planów i marzeń.
Jeśli wciąż sobie umniejszacie.
Jeśli czujecie się niewystarczające.
Jeśli jest w was zbyt dużo niepewności i napięcia.
Jeśli potrzebujecie więcej spokoju, radości i lekkości.
TEN WEBINAR JEST DLA WAS!
W trakcie 2h spotkania online porozmawiamy między innymi o tym:
1) Jak radzić sobie sobie z lękiem? Jak go oswoić? Jak nadać mu właściwe proporcje, tak żeby nie zdominował naszego życia i nie przejął nad nami kontroli?
2) Jak zatroszczyć się o siebie, kiedy dopada nas lęk? Jak uodpornić się na jego szkodliwe podszepty i sugestie? Jak odebrać mu moc i przywrócić ją sobie?
3) W jaki sposób wzmacniać autentyczną pewność siebie?
4) Jak budować odporność na stres i dyskomfort, które pojawiają się w nas wraz z lękiem?
5) Jak ujarzmić wewnętrznego krytyka i pozwolić sobie w życiu na więcej?
Co zyskasz biorąc udział w webinarze?
• zrozumiesz skąd bierze się twój lęk,
• dowiesz się jak skutecznie sobie z nim radzić,
• poznasz proste techniki dzięki, którym wzmocnisz pewność siebie,
• zwiększysz poziom swojej życiowej energii,
• zainspirujesz się do zmian
Gdzie, kiedy, o której?
Spotykamy się we wtorek 30 czerwca na platformie ZOOM. Webinar trwa 2h (19:00-21:00) Ilość miejsc jest ograniczona. Zależy mi na głębokiej pracy w kameralnej grupie.
Cena: 170zł
Cena obejmuje udział w 2h spotkaniu, materiały merytoryczne stanowiące uzupełnienie webinaru oraz listę książek, które warto przeczytać pracując z pewnością siebie.
WAŻNE!!!
Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zależy mi na kameralnej grupie, w której każda z uczestniczek będzie miała poczucie, że jest słyszana i widziana. A zatem, jeśli czujesz, że to „twój temat”, nie czekaj z zapisami na ostatnią chwilę. Zarezerwuj miejsce w grupie już teraz.