Zaufali mi

Szkolę, motywuję, wykładam, opowiadam. Dzielę się swoją wiedzą oraz doświadczeniami z klientami indywidualnymi i biznesowymi. Oto niektóre z firm, z którymi miałam okazję realizować wspólne projekty. Pokazałabym ich chętnie znacznie więcej, ale ze względu na umowy poufności, nie wszystkimi mogę Ci się pochwalić.

OPINIE UCZESTNICZEK

Poniżej znajdziesz opinie uczestniczek moich otwartych warsztatów oraz sesji coachingowych.

Dominika Madej

Mogę śmiało powiedzieć, że swoimi szkoleniami i warsztatami zmieniasz życie. Twój uśmiech i pozytywna energia zarażą każdego. Gdybym miała opisać Cię w trzech słowach powiedziałabym: boska, boska, Malinowska.

Ola Wichlińska

Jesteś pełna empatii i zrozumienia dla uczestników. Nie pomijasz nikogo i jednocześnie dajesz prawo innym do zachowania dla siebie własnych przemyśleń. Uśmiechem zarażasz i dajesz nadzieję, że wszytko da się zrobić.

Dominika Olaszek

Wyjątkowa kobieta, pełna charyzmy i pasji, która poprzez świetnie prowadzone warsztaty skutecznie pomaga kobietom zmieniać ich życie na lepsze. Jestem pod ogromnym wrażeniem Twojego profesjonalizmu i efektywności, z jaką wspierasz kobiety w życiu prywatnym i zawodowym.

Agnieszka Ciesielska-Quesada

Kasiu, stwarzasz atmosferę bezpieczeństwa przepełnioną uśmiechem i wsparciem, w której chce się zostać na dłużej i w której można krok po kroku uczyć się siebie i czerpać z doświadczeń drugiego człowieka.

Katarzyna Łukowska

Konkretna, bystra, trafia w punkt, ale nigdy nie rani. Wskazuje jak spojrzeć na sprawy z innej strony, zawsze tej uśmiechniętej i pewnej siebie. Dobra energia i wiarygodność, ciepło i błysk w oku.

Milena Grzesiak

Kasia jest 100% profesjonalistką w tym co robi, motywuje, inspiruje i pomaga odnaleźć ścieżki do wnętrza nas samych. Polecam z poziomu serca i rozumu.

Katarzyna Fechtner

Dziękuję ci za twój czas i za twoje serce, które wkładałaś w pracę z nami. To było czuć! Jestem pod ogromnym wrażeniem twojej osoby.

Joanna Raszka

Potrzebowałam wsparcia, drogowskazu i inspiracji, aby wyrwać się z codziennej matni szarości. Wszystko to znalazłam w spotkaniach i warsztatach z Tobą.

(Visited 1 116 times, 1 visits today)