Coaching

Jeśli cenisz sobie bardziej intensywną formę pracy rozwojowej, zapraszam cię na spotkanie jeden na jeden. Mój czas, uwaga i zaangażowanie będą w 100% poświęcone tobie oraz tematowi z jakim do mnie przyjdziesz. Jeżeli czujesz, że: brakuje ci pewności siebie; masz trudność z asertywnym stawianiem granic; potrzebujesz zmiany ale nie wiesz od czego zacząć; czujesz, że utknęłaś w martwym punkcie; chcesz lepiej rozumieć siebie i swoje emocje – coaching będzie optymalnym rozwiązaniem. Uwielbiam pracować z kobietami. Moją misją jest sprawianie by Polki były bardziej pewne siebie. Jako samotna mama doskonale znam dylematy kobiet, które pragną realizować się w macierzyństwie nie rezygnując z rozwoju osobistego oraz kariery.

Zmiana to drzwi, które otwierają się od środka.

Gdybym miała zdefiniować coaching jednym zdaniem, powiedziałabym, że to dotykanie miłością tego, co wcześniej było dotknięte strachem. Z pełną akceptacją i otwartością będę ci w tej zmianie towarzyszyć.

Co zyskam?
Zwiększysz samoświadomość, poszerzysz perspektywę, wzmocnisz pewność siebie, wyciszysz emocje, odzyskasz spokój, radość oraz energię do dalszego, samodzielnego działania. I najważniejsze - na końcu każdego procesu coachingowego czeka zmiana, której tak bardzo przecież potrzebujesz.
Jak będziemy pracować?
W pełnym zaufaniu, szczerości i akceptacji. Lubię łączyć różne metody oraz narzędzia, które sprzyjają głębokiej pracy rozwojowej. W trakcie sesji możesz się spodziewać pracy z fotografią, metaforą, kartami KIS. Pojawią się głębokie pytania coachingowe, którymi spróbujemy otworzyć te zamknięte drzwi.
Jak długo to trwa?
To zależy. Każdy proces jest inny. Każdy klient pracuje w swoim własnym tempie. Najczęściej procesy coachingowe składają się z 3,6 lub 9 sesji, które odbywają się w 2tygodniowych odstępach. Każde spotkanie trwa 60min. Procesy prowadzę stacjonarnie (Łódź, Warszawa) oraz online.

Jak mogę sprawdzić czy ta metoda pracy jest dla mnie?

Umów się na pierwsze spotkanie, które nazywam sesją otwierającą. Ona ma charakter informacyjny oraz organizacyjny. W trakcie spotkania przedstawisz mi swoje oczekiwania, a ja opowiem ci o tym, jak będziemy pracować. Na koniec razem zdecydujemy czy chcemy kontynuować tą współpracę.

Jeśli czujesz, że jesteś gotowa/y umów się na spotkanie.

(Visited 4 663 times, 1 visits today)