2h spokoju

Kochane dziewczyny, zapraszam was na nowy cykl inspirujących spotkań dla kobiet.

Z mojej dziesięcioletniej pracy z kobietami jasno wynika, że to czego najbardziej potrzebujemy i za czym najmocniej tęsknimy to spokój, cisza i czas dla siebie. Na co dzień wchodzimy w tyle ról, wypełniamy niezliczoną ilość obowiązków i powinności, jesteśmy wszystkim dla wszystkich. Przebodzcowane ciężarem spraw, które bierzemy na siebie często kończymy dzień marząc o chwili świętego spokoju, która notabene, każdej z nas się należy.

Kiedy tworzyłam 2h spokoju przyświecała mi taka oto intencja – niech te spotkania będą dla was bezpieczną przystanią, ulgą, wyspą wytchnienia. Niech będzie to czas, w którym możecie w końcu spotkać się ze sobą i usłyszeć siebie.

Będziemy spotykały się raz w miesiącu. Struktura naszych spotkań będzie taka sama, ale za każdym razem przygotuję dla was zupełnie inny temat. Będziecie mogły przychodzić na te spotkania co miesiąc albo wybierać te, które są wam tematycznie najbliższe. Na pierwszy ogień, który rozpalimy w marcu, idą emocje.

TERMIN
19 marca 2023

GODZINA
11:30 – 13:30

ADRES:
Lido Movement ul. Wólczańska 66, ŁÓDŹ

KOSZT:
300 zł

ZAPISY:
Po zapisaniu się na warsztaty otrzymasz w mailu zwrotnym dane do przelewu. Dokonanie płatności gwarantuje uczestnictwo w warsztatach. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

(Visited 406 times, 1 visits today)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.