Styczniowe mapowanie marzeń.

Kochane dziewczyny!

To będzie wspaniała niedziela. Spotykamy się w Łodzi, w cudownym Lido Movement, które zachwyca pięknym wnętrzem i niezwykle ciepłą i przyjazną atmosferą. W kobiecym kręgu, który daje poczucie akceptacji i życzliwości będziemy odważnie marzyć i wizualizować swoje intencje na rok 2023. Później stworzymy z nich przepiękne mapy marzeń, które będą nam przypominały o tym, co w życiu naprawdę ważne.

Mapa marzeń to genialne narzędzie. Pomaga stworzyć wizualny plan działania, który niezwykle skutecznie działa na naszą podświadomość. A ta z kolei uruchamia w nas moc przyciągania. Co dalej? Dalej dzieje się magia! Ja robię mapy marzeń od wielu lat. Najczęściej w Sylwestra. Tym razem postanowiłam zrobić ją razem z wami 22 stycznia. Termin nie jest przypadkowy. Te z was, które interesują się astrologią z pewnością wiedzą, że 21 jest pierwszy Nów Styczniowy. Dwa dni przed i dwa po jest – jak mówią gwiazdy – idealny czas na mapowanie marzeń. Nie mogłyśmy lepiej trafić, prawda?

Tak się cieszę na to spotkanie z wami, bo wiem jaka piękna energia towarzyszy tym warsztatom. Podzielimy je na dwie części. W pierwszej zaproponuję kilka głębokich ćwiczeń coachingowych, które pomogą wam przyjrzeć się swoim tęsknotom, pragnieniom i potrzebom. W drugiej zaproszę was do stworzenia przepięknych map, które będą was prowadzić przez najbliższe miesiące.

To będzie znakomicie spędzony czas. Możecie być tego pewne.

TERMIN
22 stycznia 2023

GODZINA
11:15 – 13:45

ADRES:
Lido Movement ul. Wólczańska 66, ŁÓDŹ

KOSZT:
300 zł

ZAPISY:
Po zapisaniu się na warsztaty otrzymasz w mailu zwrotnym dane do przelewu. Dokonanie płatności gwarantuje uczestnictwo w warsztatach. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Do zobaczenia 22 stycznia!

(Visited 1 081 times, 1 visits today)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.