Czule i pewnie. Warsztat online.

Zapraszam was na 2h inspirujące spotkanie online, podczas którego będziemy integrować i wzmacniać to, co potrzebuje naszej czułości z tym, co woła o więcej pewności siebie. Bo jak mawiają mądre głowy, te dwie jakości wcale się nie wykluczają. Wręcz przeciwnie! One pięknie się uzupełniają przywracając nam wewnętrzną równowagę i spokój.

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁO TO SPOTKANIE?

Podzieliłam je na 3 części. Zaczniemy od krótkiej części merytorycznej, w której porozmawiamy o pewności siebie oraz sile empatii i samowspółczucia. Następnie płynnie przejdziemy do części praktycznej, w której zaproponuję wam kilka głębokich ćwiczeń coachingowych oraz podzielę się dobrymi praktykami, z których będziecie mogły samodzielnie korzystać po zakończonym warsztacie. Ostatnim elementem naszego spotkania będzie sesja Q&A czyli czas na wasze pytania i dyskusję podsumowującą warsztat.

DLA KOGO JEST TO SPOTKANIE?

Dla tych z was, które:
• potrzebują zatrzymania i chwili dla siebie,
• są gotowe zrobić miejsce na swoje emocje i potrzeby,
• chcą zacząć traktować siebie z większą czułością i życzliwością,
• pragną w końcu poczuć, że są pełne, kompletne, wystarczające i właściwe.

GDZIE, KIEDY I O KTÓREJ?

Spotkamy się 7 grudnia o 19:00 na platformie ZOOM. Link do spotkania oraz karty pracy otrzymacie dzień przed warsztatem.

JAK JEST CENA?

Koszt warsztatu: 250zł
(30 listopada koszt warsztatu wzrasta do 300zł)
Cena warsztatu obejmuje uczestnictwo w 2h spotkaniu oraz karty pracy.

JAK MOGĘ SIĘ ZAPISAĆ?

Ze względu na warsztatowy charakter spotkania, ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. A zatem nie czekaj z zapisami na ostatnią chwilę. Wyślij swoje zgłoszenie. W mailu zwrotnym otrzymasz ode mnie informacje dotyczące płatności. Po zaksięgowaniu twojej wpłaty, zostaniesz automatycznie wpisana na listę uczestniczek spotkania.

Do zobaczenia w grudniu!

(Visited 507 times, 1 visits today)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.