Jak odzyskać pewność siebie i radzić sobie z trudnymi sytuacjami?

CO NAM DAJE PEWNOŚĆ SIEBIE?
1. Lepiej o sobie myślimy i znacznie lepiej siebie traktujemy.
2. Wzrasta nasze poczucie własnej wartości.
3. Jest w nas więcej odwagi do życia w zgodzie ze sobą.

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?

  1. Nauczysz się rozpoznawać, dostrzegać oraz doceniać swoje talenty i kompetencje. To pomoże ci w pełni realizować twój potencjał, który nie będzie już blokowany przez ograniczające przekonania oraz brak zaufania do siebie.
  2. Docenisz autentyczność, która jest twoją największą siłą. Tłumienie jej nie sprzyja budowaniu pewności siebie. Empatia, łagodność i życzliwość to filary, które stymulują wzrost pewności siebie. Będziemy je ćwiczyć.
  3. Zaczniesz znacznie śmielej sięgać po realizację prywatnych i zawodowych planów. Nauczysz się jak sobie radzić ze strachem przed porażką oraz perfekcjonizmem, który często blokuje nas przed działaniem. Nabierzesz wiatru w żagle.

O CZYM BĘDZIE TEN WEBINAR?
O tym, jak zbudować autentyczną pewność siebie i żyć odważnie, mądrze i radośnie. Moją intencją jest zainspirować Cię do eksplorowania swojej autentyczności abyś w końcu uwierzyła, że jesteś pełna, kompletna i właściwa.

GDZIE, KIEDY, O KTÓREJ?
Widzimy się 15 czerwca o 20:15 na platformie ZOOM. Webinar jest bezpłatny. Wystarczy się na niego zapisać. Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie czekaj na ostatnią chwilę.

(Visited 701 times, 1 visits today)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.